CP8345 i CP8350 - NOWE AKUMULATOROWE SZLIFIERKI KĄTOWE CHICAGO PNEUMATIC ZAPEWNIAJĄ WYDAJNĄ PRACĘ

Pliki do pobrania

Chicago Pneumatic przedstawia 2 nowe szlifierki kątowe akumulatorowe: CP 8345 i CP 8350. Te nowe modele łączą w sobie doskonałą wydajność z najwyższą ergonomią designu, co maksymalizuję komfort pracy. CP 8345 (4,5” – 115mm) i CP 8350 (5” – 125mm) zapewniają do 8500 obrotów/minutę (750W – 1 KM), co sprawia że są idealnym narzędziem do zastosowań warsztatowych, MRO i prac mechanicznych przy samochodach osobowych i ciężarowych.
Szlifierki są wysoce kompaktowe i wyposażone w cienki główny uchwyt i wąską obudowę, to wszystko po to aby usprawnić ich obsługę i łatwość pracy. To, w połączeniu z uchwytem bocznym 20°, pozwala osiągnąć większy stopień precyzji podczas cięcia i szlifowania. Co więcej, umiejscowienie baterii zostało zoptymalizowane, aby zapewnić doskonałe wyważenie narzędzi.

Oprócz zapewniania maksymalnej wydajność przy usuwaniu materiału, szlifierki zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie operatorów. W związku z tym zostały wyposażone w obrotową, bezkluczykową, metalową osłonę, która umożliwia ich zastosowanie podczas aplikacji wymagających większego stopnia kontroli i bezpieczeństwa. Dla dodatkowej wygody, osłona ochronna może być ustawiona w odpowiedni do zastosowania sposób, w zależności czy narzędzie wykorzystywane jest do cięcia czy szlifowania. CP 8345 i CP 8350 dostępne są w wersji z 20V 4Ah lub 20V 6 Ah baterią, oba modele wyposażone są w bezszczotkowy silnik, który zapewnia wysoki poziom wytrzymałości.