NOWE MŁOTY PNEUMATYCZNEO NISKIM POZIOMIE WIBRACJI FIRMY CHICAGO PNEUMATIC - CP7160 i CP7165

Nowe młotki udarowe o niskim poziomie wibracji firmy Chicago Pneumatic zmniejszają ryzyko długotrwałych obrażeń. Chicago Pneumatic wprowadził nowy młotek o niskim poziomie wibracji, który idealnie nadaje się do codziennych zastosowań w mechanice ogólnej, warsztatach blacharskich i MRO. Istnieją dwie wersje - CP7160 i CP7165 - które są wygodne w użyciu i wydajne, dzięki czemu operatorzy mogą wykonywać swoje zadania szybko i sprawnie, a także zmniejszać ryzyko długotrwałych obrażeń.
Ten nowe modele zostały zaprojektowane z wykorzystaniem poduszki powietrznej, która redukuje wibracje do zaledwie 4,37 m / s2 dla CP7160 i 3,26 m / s2 dla CP7165. Wibracje młota są niskie dzięki zaworowi tłumiącemu wibracje, który tworzy poduszkę powietrzną, a tym samym minimalizuje wstrząsy. Nowy młotek zapewnia doskonałe prowadzenie i jest dobrze wyważony, ponieważ uchwyt nie jest umieszczony bezpośrednio z tyłu narzędzia, i łatwo spoczywa na dłoni operatora. Cały tył narzędzia jest pokryty gumowym uchwytem, aby zapobiec ześlizgnięciu się młotka, gdy znajduje się on w rękach operatora, nawet jeśli są brudne lub tłuste.
To wydajne narzędzie zapewnia 8 J dla CP7610 i 11 J dla CP7165, a użytkownik może łatwo wybrać odpowiednią moc dla aplikacji, dzięki łatwemu w obsłudze regulatorowi. Regulacja mocy znajduje się na dole uchwytu, a operator może po prostu wybrać spośród czterech ustawień. Podsumowując, narzędzie zapewnia najwyższą wartość pod względem wydajności, ergonomii i trwałości, w swojej cenie, w porównaniu z innymi narzędziami w swojej klasie. CP 7160 i CP 7165 to idealne rozwiązanie do codziennych zadań, takich jak cięcie blach lub betonu, demontażu w tym nity, śruby i złącza.