CP_PROMO 2018

Aktualna akcja promocyjna w dziale narzedzi przemysłowych CP Industrial Tools, kompresorów tłokowych i śrubowych oraz akcesoriów pneumatycznych. Oferta ważna od: 1 lutego 2017 r. do 30 czerwca 2018 r. lub do wyczerpania zapasów.

CP Vehicle Service Tools 2018-2019

Nowy katalog 2018 - Chicago Pneumatic Tools oferuje setki narzędzi pneumatycznych przeznaczonych do specyficznych potrzeb przemysłu motoryzacyjnego i warsztatowego. W szczególności warsztatów naprawczych, lakierniczych, blacharskich, a także specjalistycznych warsztatów motocyklowych, rowerowych oraz wyspecjalizowanych jednostek zajmujących się serwisem ciężarówek i autobusów. Z myślą o Tobie stworzyliśmy linię narzędzie Chicago Pneumatic Vehicle Service.

CP Industrial Tools 2018-2019

Czy pracujesz w małej odlewni, czy w dużym zakładzie petrochemicznym, Twoje potrzeby to Industrial Tools narzędzia przeznaczone do pracy w przemyśle. Duże obciążenia, praca wielozmianowa, a do tego wszystkiego ciężkie warunki pracy. Trwałość, wydajność i niezawodność, a może jeszcze więcej do tego zostały stworzone narzędzia Chicago Pneumatic Industrial Tools.